Bioenerji Nedir?

Günümüzde bioenerji nedir denildiğinde akla gelen okült uygulamalar insanların kafasını karıştırır. Oysa her birimiz birer enerji kaynağıyız ve dualarla, ve bioenerji çalışmalarıyla Allah'ın izniyle şifa dağıtabiliriz   şifa dağıtabiliriz. Ruhsal dünyasında enerji dengesi bozulan bir insanın beden sağlığı da olumsuz etkilenir. Bunu tedavi etmek için de ruhsal bir etkileşim içine girmek gerekir. Karşı tarafa uygulanan ve tamamen uhrevi olan bioenerji de kişiye özel yapılan bir şifa çalışmasıdır. Negatif enerjilerin çekilmesi, pozitif enerjilerin yüklenmesiyle ihtiyaç duyulan şifanın verilmesi sağlanır. 

 

Enerjiyle Şifa Nasıl Verilir?

 

Mutlu bir insan gördüğünüzde, siz de mutlu olursunuz ve onun heyecanını hissedersiniz. Mutsuz insanlarla karşılaştığınızda da onun enerji düşüklüğü sizi de çeker. Evren de bu şekilde işleyen bir çekim yasasıyla akışta kalır. Negatif frekanslardan pozitif olana çekilmek için, farkındalık kazanılması şarttır. Bunu sağlamak için de bioenerji uzmanları, ruhen eksik hissedilen mutluluk ve güven kaynağını karşı tarafa nakleder. 

Genel olarak bioenerji nedir sorusunun cevabı olumsuz enerjinin olumlu enerjiye dönüşmesidir. Rahmani yolla ayetler, esmalar ve dualar aracılığıyla kişiyi etkilendiği negatif enerjiden kurtarmak söz konusu olmaktadır. Herhangi bir yan etkisi ve zararı olmayan bu uygulamalar, son derece önemli olduğundan, doğru kişilerle temas edilmesi gerekir. 

.Halk arasındaki ifadeyle sıkıntı huzursuz olmak,kafa dağınıklığı insanın üzerinde ağırlık olması işlerin negatif enerjiye bağlı vucüt ağrılarının olması rast gitmemesi, gibi durumların olumsuz etkilerinden korunmak için bioenerji çalışmaları yapılarak kişinin enerjisi yükseltilir. 

 

Hangi Durumlarda Şifa Uygulaması Yapılır?

 

Genelde ruhsal sıkıntı içinde olanlar, vesvese içindekiler, evhamlı kişiler ve psikolojik olarak dengesiz bir ruh hali içinde olanlar bu durumdan algılarıyla kurtulamazlar. Bu yüzden bioenerji nedir bende büyü mü var gibi birçok farklı arayışa girerler. Oysa sadece negatif etkilere çekilmişler ve bunun farkında değillerdir. 

Enerjinin kişinin iyiliğine yönelik kullanılması ve yaşamını daha kolay bir hale getirmesi de bu yüzden önemlidir. İnsan bedeni, ruhu, nefsiyle bir bütündür ve olumlu olumsuz enerjilerden etkilenir. Bu dengenin olumluya çevrilmesi gerektiğinde de bioenerji çalışmaların yapılması uygun olur. Bioenerji bu konuda iyi bir rehabilte sürecine destek verecektir.