Kafa Hacamat Faydaları

Kafa hacamat faydaları son derece fazla olmakla birlikte her yaştan insana hitap etmektedir. Bu da birçok hastalığa şifa olabilmektedir. 

ehli sünnet bir haccam yani işin ehli bir ehil tarafından gerçekleştirilen kafa hacamat faydaları açısından oldukça fazladır. Kafadaki çeşitli noktalara uygulanan ve dikkat eksikliği, hafıza sorunları, konsantrasyon, stres gibi birçok soruna iyi gelen bu uygulama dinimizce de caizdir. Peygamber efendimiz de kafasına hacamat yaptırmıştır ve sünnettir. Birçok sağlık sorunun şifası olan bu uygulamalar, sadece kafaya değil sırt ve bacak bölgelerine de yapıldığında etkili olur. Sadece kafaya yapılan hacamatın etkisi az olabilir. Baş bölgesine uygulanan hacamat uygulamalarının birçok yararı bulunmaktadır. 

 

Stres ve Anksiyeteye İyi Gelir

 

Günümüzde herkesin büyük sorunu olan stres için birebir olan hacamat tedavisi gerçekten de son derece etkilidir. Çocuklar için de uygulanabilen hacamat tedavisiyle panik atak, stres, depresyon, anksiyete gibi bozuklukların giderilmesi mümkün olabilir. Hipofiz hormonu bozukluklarında kaynaklanan sorunların da giderilmesine yardımcı olan kafa hacamat faydaları 2-3 seanslık işlemler sonrası görülme başlayacaktır. 

 

Hafıza Sorunlarını Giderir

 

Hafıza sorunları yaşayanlar, dikkatlerini toplayamayanlar, yorgun ve halsiz hissedenler mutlaka bu uygulamayı yaptırarak sağlığına kavuşurlar. Çünkü kafa hacamatı yaptıranların büyük bir kısmı kendilerini 1 gün sonrasında daha dinç ve iyi hissettiklerini ifade etmiştir. 

 

Migren Ağrılarına İyi Gelir

Migren gibi ağrılara da iyi gelen kulak arkalarına uygulandığında Vertigo gibi sorunları da iyileştirdiği ifade edilen bu uygulamalar mutlaka deneyimli ve ehli sünnet ehil haccam kişilerce yapılmalıdır. Uygulamadan sonra görüş konusunda da daha canlı bir kaliteye sahip olduğunu ifade eden kişiler, göz tansiyonu, kulak çınlaması ve benzer durumlar nedeniyle yaşanan ağrıların da azaldığını ifade etmektedir. 

 

Hiperaktivite İçin İyidir

Çocuklarda görülen dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğunda kafa hacamat faydaları oldukça işe yarar hale gelmektedir. 

 

Saç Sorunlarına İyi Gelir

Saç problemlerine de iyi gelen bu uygulama genelde saç traşı gerekmeden uygulamanın yapılmasına yardımcı olmaktadır. Her yaştan insana hitap eden bu uygulamalarla bedeninize ve kanınıza bir detoks yaparak sağlığınıza daha zinde biçimde kavuşabilirsiniz. 

Her kese saç kesmeden acısız hacamat yapmaktayız. Sizde randevu almak için bizi 7/24 bizearayabilirsiniz

Kafa hacamatın hiç bir şekilde yan etkisi ve zararı yoktur. Çünkü uygulamanın doğru yapılması son derece önemlidir.